Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji.

Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II
w Krzyżowej

user_mobilelogo

Pogoda

teraz
ciśnienie
wiatr

Realizując przesłanie znanego przysłowia, uczniowie klas VI i VII SP oraz III Gim. wraz z opiekunami  21.11.2018r. udali się na wycieczkę do parku trampolin „GOjump” w Bielsku – Białej. To, w jakiej jesteśmy kondycji fizycznej, ma bowiem ogromny wpływ na nasze samopoczucie i mobilizację do działania i podejmowania różnych aktywności, co ważne, zwłaszcza w przypadku uczniów, również do nauki.

Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności akrobatyczne igimnastyczne, wykonując przewroty i salta na batutach i ścieżkach, nauczyć się równowagi i koordynacji ruchów na torze przeszkód GOninja, trenować swoją wytrzymałość w basenie z gąbkami oraz popracować nad swoją kreatywnością, układając przeszkody i pokonując je w efektywny i szybki sposób.Była to jednak nie tylko nauka, ale przede wszystkim wielka przygoda i świetna zabawa.