Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji.

Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II
w Krzyżowej

user_mobilelogo

Pogoda

teraz
ciśnienie
wiatr

W lutym odbyły się zawody gminne w tenisie stołowy. Uczniowie naszej szkoły zdobyli Mistrzostwo Gminy w tenisie stołowym wygrywając 3 kategorie: dziewczęta szkoła podstawowa, chłopcy szkoła podstawowa oraz gimnazjum dziewczęta.  

27 lutego odbyły się powiatowe zawody szkół podstawowych w tenisie stołowym rozgrywane w Gilowicach. Świetnie spisały się reprezentujące gminę Jeleśnia uczennice szkoły podstawowej w Krzyżowej Ola Góra i Marta Witas, pod opieką nauczyciela w-f Waldemara Pala zajęły 1 miejsce zdobywając Mistrzostwo Powiatu Szkół Podstawowych. 

28 lutego odbyły się powiatowe zawody szkół gimnazjalnych w tenisie stołowym rozgrywane w Gilowicach. Bardzo dobrze zaprezentowały się uczennice gimnazjum w Krzyżowej Marlena Cudzich i Angelika Juraszek, pod opieką nauczyciela w-f Waldemara Pala zajęły 2 miejsce uzyskując awans do zawodów rejonowych.

6 marca w Ligocie odbyły się zawody rejonowe szkół podstawowych. Uczennice szkoły podstawowej w Krzyżowej reprezentujące gminę Jeleśnia Marta Witas i Ola Góra, pod opieką nauczyciela w-f Waldemara Pala, wywalczyły 3 miejsce, pokonując szkołę z Zarzecza oraz dwie najlepsze szkoły reprezentujące miasto Bielsko-Biała. Uległy jedynie szkołą z Czechowic i Ligoty, które reprezentowały zawodniczki trenujące na co dzień w profesjonalnym klubie tenisa stołowego. Jest to ogromny sukces i potwierdzenie dominacji Szkoły z Krzyżowej w tenisie stołowym.