Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji.

Zespół Szkół nr 3 im. Jana Pawła II
w Krzyżowej

user_mobilelogo

Pogoda

teraz
ciśnienie
wiatr

Z okazji Dnia Świętego Patryka w naszej szkole odbył się quiz wiedzy na temat historii, tradycji oraz ciekawych faktów związanych z tym świętem. Uczniowie klas VI, VII, VIII oraz III gimnazjum musieli odpowiedzieć na 20 pytań wykorzystując do tego celu aplikację Kahoot! Pytania były wyświetlane na tablicy interaktywnej a odpowiedzi zaznaczano na smartfonach. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnością pracy w grupach.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna „Fikołków” w składzie: Marta Witas, Martyna Wyród, Kamila Dendys, Daria Czul i Natalia Waligóra. Drugie miejsce przypadło drużynie „One second” w składzie: Mateusz Lach, Oskar Michulec i Jakub Michalec. Trzecie miejsce zajęła drużyna „Trio”: Alicja Cwajna, Asia Hubka oraz Ania Konior. Uczniowie otrzymali drobne upominki oraz certyfikaty.